Gewonnen door lentedaag
Zeer gevarieërd lot van 21 pillendozen van verschillende origines en uit verschillende materialen.
- 1 metalen doosje: Afmetingen: HxBxD (gewicht): 5.3cm x 6.6cm (34gr)
- 4 houten doosjes: Afmetingen: HxBxD (gewicht): kleinste doosje: 3.1 cm x 3cm x 3cm (8gr)
- 2 porselijnen doosjes met bloemversieringen
- 1 doosje uit Nieuw Zeeland met een Kiwi op
- 1 doosje uit egypte in albast met Nefertiti op
- 2 Chinese handgeschilderde potjes met vogels
- 2 stenen doosjes met bloemen versieringen
- 1 doosje met een delftsblauwe molen op
- 1 grieks doosje met een uil op
- 1 glazen doosje met vergulde versieringen en beschilderd.
- ...
Vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 21.00 door Thierry D. op 30/08/2022 - 20:59:54
€ 16.60 door lentedaag op 30/08/2022 - 20:59:54
€ 15.75 door Thierry D. op 30/08/2022 - 15:03:12
€ 15.00 door BRIGAND op 30/08/2022 - 15:03:12
€ 12.00 door Scot and the fox op 25/08/2022 - 21:08:35
€ 11.00 door RP op 21/08/2022 - 14:58:59
€ 10.00 door BRIGAND op 05/08/2022 - 14:13:48
€ 5.00 door RIKKEBEE op 03/08/2022 - 11:04:09