[ Afgelopen op: 12/04/2021 - 20:10 ]
Gewonnen door kt
Twee doosjes met verzilverde eendenkoppen in hun origineel doosje.
Merk: Bugotti.
Afmetingen per kop: lengte 4 cm - breedte 2,5 cm - hoogte 3 cm.
Afmetingen per doosje: lengte 22 cm - breedte 11 cm - hoogte 3 cm.
Totaal gewicht: 600 g.
Geen beschadigingen wel gebruikssporen.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Vertoont gebruikssporen.
Indien u dit lot wil bekijken spreek dan een medewerker aan.
€ 25.00 door koentag52 op 12/04/2021 - 20:09:59
€ 22.05 door kt op 12/04/2021 - 12:19:17
€ 21.00 door HansRahier op 11/04/2021 - 20:17:00
€ 20.00 door ULCD9003 op 06/04/2021 - 13:12:38
€ 10.50 door Artemisia op 04/04/2021 - 15:23:53
€ 10.00 door nancy1966 op 27/03/2021 - 10:58:36
€ 8.00 door dirk1227 op 17/03/2021 - 18:35:44
€ 5.00 door claire1955 op 15/03/2021 - 10:21:04
€ 4.00 door ULCD9003 op 14/03/2021 - 19:50:29