Gewonnen door julesmiel
Lot van 12 antieke borden met Chinese taferelen op de voorzijde. Dit servies is getekend met: P. Regout - Maastricht - anno 1836 - Timor. Deze prachtige set borden is gemaakt is de fabriek van Petrus Regout, één van de belangrijkste producenten van tafel ware in de laatste helft van de 19e eeuw. De fabriek werd opgericht in 1834. Aan de stempel te zien dateren de borden van rond 1900.
Afmetingen: H x Ø (gewicht): 9 platte borden: 2.5cm x 24cm (475gr) / 1 diep bord: 3.5cm x 23.5cm (436gr) / 2 dessert borden: 2cm x 21cm (306gr)
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 40.00 door armandke op 18/12/2022 - 20:38:04
€ 31.50 door julesmiel op 18/12/2022 - 20:37:58
€ 30.00 door armandke op 18/12/2022 - 20:37:58
€ 26.25 door julesmiel op 18/12/2022 - 20:37:53
€ 17.85 door julesmiel op 18/12/2022 - 20:37:42
€ 17.00 door armandke op 18/12/2022 - 20:37:42
€ 15.54 door julesmiel op 18/12/2022 - 20:37:36
€ 14.80 door armandke op 18/12/2022 - 20:37:36
€ 14.00 door julesmiel op 13/12/2022 - 19:26:24
€ 12.60 door nanathaluna op 10/12/2022 - 19:09:20
€ 12.00 door meya op 10/12/2022 - 19:09:20
€ 10.96 door nanathaluna op 10/12/2022 - 19:09:20
€ 10.43 door meya op 10/12/2022 - 19:07:17
€ 9.93 door nanathaluna op 10/12/2022 - 19:07:17
€ 9.45 door meya op 04/12/2022 - 17:57:43
€ 9.00 door Jesma1 op 04/12/2022 - 17:57:43
€ 8.40 door meya op 03/12/2022 - 17:51:49
€ 8.00 door hebbedinges op 01/12/2022 - 09:17:05