[ Afgelopen op: 11/02/2023 - 19:12 ]
Gewonnen door wim10
Een met de hand gemaakte set van 3 tinnen eenden met op de vleugels, ogen, bek en de staart geelkoperen accenten.
Ze kunnen halverwege geopend worden waardoor je er iets kan in stockeren.
Deze eenden zijn afkomstig uit het China van halverwege de vorige eeuw.
Dit kavel is te bezichtigen en af te handelen in de kringwinkel te Rotem
Openingsuren: Maandag t.e.m Zaterdag - 09:30 tot 17:30
Adres: Burgemeester Henrylaan 157
3650 Dilsen-Stokkem
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Afmetingen grootste eend:
- Hoogte: 10,7 cm
- Breedte: 6 cm
- Diepte: 10 cm
Gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Het kleinste eendje mist een koperen pootje.
€ 15.00 door Boudewijn52 op 05/02/2023 - 22:53:52
€ 4.47 door wim10 op 31/01/2023 - 08:14:37
€ 4.26 door Prosper op 31/01/2023 - 08:14:37
€ 1.11 door wim10 op 31/01/2023 - 08:14:37
€ 1.05 door Prosper op 26/01/2023 - 19:07:50