[ Afgelopen op: 16/06/2021 - 19:55 ]
Gewonnen door ELKOR910
Lot porselein in de vorm van eivormvaasjes.
- 2 vaasjes met herder en herderin onderaan gemerkt XI (lichte beschadiging) afm: 10x10 cm
- 1 vaasje in met dame onderaan gemerkt met nr 901 en 37 afm: 12x11x8 cm
enkel af te halen te poreus !
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Foto’s maken deel uit van de omschrijving.
afhalen kan van maandag tot zaterdag enkel op afspraak! (via mail even doorgeven welke dag je komt)
IJzerenmolenstraat 4, 3001 HEVERLEE
€ 7.00 door claire1955 op 16/06/2021 - 17:53:52
€ 6.83 door ELKOR910 op 16/06/2021 - 17:53:52
€ 6.50 door claire1955 op 16/06/2021 - 10:17:10
€ 6.00 door Chriscke op 13/06/2021 - 21:45:35
€ 4.63 door edje1957 op 13/06/2021 - 21:45:18
€ 4.41 door Chriscke op 13/06/2021 - 21:45:18
€ 4.20 door edje1957 op 13/06/2021 - 00:27:13
€ 4.00 door reginalady op 13/06/2021 - 00:27:13
€ 3.15 door edje1957 op 13/06/2021 - 00:27:00
€ 3.00 door reginalady op 13/06/2021 - 00:27:00
€ 2.00 door edje1957 op 12/06/2021 - 20:05:37
€ 1.50 door Chriscke op 06/06/2021 - 20:06:00