[ Afgelopen op: 28/10/2021 - 18:45 ]
Gewonnen door habarth
Buck Electra 225 schaal: 1/25 nieuw in doos
Kibri H0 10262 nieuw in doos
1 zelfgemaakte vrachtauto met ladder in hout vertoont nog in mooie staat met hier en daar wat gebruikssporen. Afm 39.5cm x 24.5cm (niet gemerkt)
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Afhalen en bezichtigen kan van maandag tot zaterdag enkel op afspraak! (via mail even doorgeven wat en wanneer u afhaalt of bezichtigt aub)
IJzerenmolenstraat 4, 3001 HEVERLEE
€ 25.00 door Wibo op 19/10/2021 - 11:07:15
€ 23.81 door habarth op 19/10/2021 - 11:07:15
€ 5.00 door Wibo op 17/10/2021 - 07:24:01
€ 2.10 door Timmus op 16/10/2021 - 16:20:33
€ 2.00 door Wibo op 15/10/2021 - 21:38:10
€ 1.05 door Timmus op 14/10/2021 - 17:25:23