[ Afgelopen op: 09/05/2021 - 21:05 ]
Gewonnen door rdp
AN-16-vn14
Groot lot Marklin sporen, samen met andere accessoires waaronder 2 tunnels, enkele locomotieven en wagons.
Staat : Deze items werden niet getest op een correcte werking en worden zonder garantie aangeboden.
Sommige items vertonen gebruikssporen en/of beschadigingen.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Gelieve bij elke communicatie het lotnummer te vermelden aub.
Foto's maken deel uit van de omschrijving.
Opgelet! Aangezien wij geen experts in huis hebben proberen we alle items zo goed mogelijk te beoordelen, maar kunnen hoe dan ook niet 100% garanderen dat het altijd om originele items gaat.
€ 110.00 door Jackn op 09/05/2021 - 14:53:22
€ 100.00 door rdp op 07/05/2021 - 22:58:37
€ 70.00 door Jackn op 02/05/2021 - 13:36:36
€ 60.00 door locomo op 02/05/2021 - 13:31:02
€ 60.00 door Jackn op 02/05/2021 - 13:31:02
€ 53.55 door locomo op 02/05/2021 - 13:30:52
€ 51.00 door Jackn op 02/05/2021 - 13:30:52
€ 48.00 door locomo op 02/05/2021 - 11:17:35
€ 45.00 door Jackn op 29/04/2021 - 15:19:59
€ 40.00 door Langemark op 28/04/2021 - 21:39:39
€ 40.00 door Injabp op 28/04/2021 - 21:39:39
€ 31.50 door Langemark op 27/04/2021 - 15:02:56
€ 30.00 door Jackn op 27/04/2021 - 15:02:56
€ 21.00 door Langemark op 27/04/2021 - 15:02:32
€ 20.00 door Jackn op 27/04/2021 - 15:02:32
€ 1.05 door Langemark op 26/04/2021 - 17:48:07