[ Afgelopen op: 11/02/2023 - 20:05 ]
Gewonnen door bidkringwinkel
Ga terug in de tijd met deze vintage Engelstalige magazines van 'Life' – 'High School Graduation' uit 14 Juni 1943 en 'Airmen's Homecoming' uit 1 Mei 1944.
Er staat voornamelijk reclame van producten en nieuws in de magazines, daterend uit de jaren 40.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Hoogte: 35,6 cm
Breedte: 26,6 cm
Gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Door ouderdom zijn de covers lichtelijk beschadigd (zie foto's)
€ 10.99 door waalstrand op 11/02/2023 - 11:45:19
€ 9.00 door bidkringwinkel op 11/02/2023 - 11:45:19
€ 8.40 door waalstrand op 11/02/2023 - 09:00:36
€ 8.00 door BRUVIC op 11/02/2023 - 09:00:36
€ 7.50 door waalstrand op 11/02/2023 - 09:00:36
€ 6.83 door BRUVIC op 11/02/2023 - 07:50:29
€ 6.50 door DretsMichel op 11/02/2023 - 07:50:29
€ 4.20 door BRUVIC op 06/02/2023 - 18:40:09
€ 4.00 door Molo op 06/02/2023 - 18:40:09
€ 3.00 door BRUVIC op 06/02/2023 - 18:40:09
€ 2.00 door Molo op 04/02/2023 - 21:06:46
€ 1.05 door Dnnz op 26/01/2023 - 17:41:50