Gewonnen door Perrier
Er zijn 3 broches en 1 set oorbellen met strassteentjes (regenboogkleur). Twee ronde broches en 1 broche in bladvorm (filigrain met stras). De benaming stras voor imitatiediamanten uit glas wordt gebruikt sinds de 18e eeuw. Het procedé dat de Franse juwelier Strass ontdekte was het bijmengen van de metalen bismut en thallium aan soda en silicium. Wanneer dit verhit wordt, ontstaat een glas met andere weerkaatsing van het licht. De weerkaatsing benadert de weerkaatsing door het diamantkristal, waardoor stras veel meer flonkert dan geslepen glas.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Afmetingen: diameter: grootste broche: 4cm; kleinste: 3cm
Gebruikssporen
€ 20.54 door fdehondt op 25/05/2021 - 21:17:52
€ 18.70 door Perrier op 25/05/2021 - 21:17:52
€ 17.78 door fdehondt op 25/05/2021 - 21:10:54
€ 16.93 door nanathaluna op 25/05/2021 - 21:10:54
€ 15.75 door nanathaluna op 23/05/2021 - 21:54:00
€ 15.00 door Kringloopgeluk op 23/05/2021 - 21:54:00
€ 13.69 door nanathaluna op 23/05/2021 - 21:54:00
€ 12.00 door Kringloopgeluk op 17/05/2021 - 23:07:49
€ 11.11 door Keramiek op 17/05/2021 - 14:02:09
€ 10.58 door KringDD op 17/05/2021 - 14:02:09
€ 3.15 door Keramiek op 04/05/2021 - 21:23:27
€ 3.00 door loufteau op 04/05/2021 - 12:50:24