[ Afgelopen op: 16/10/2021 - 20:00 ]
Gewonnen door Lissette
Lot van Fabeltjeskrant bestaat uit:
- 3 Knuffels in zeer goede staat.
- Knikker spel
- 5 Oude poppen (gebruikssporen)
- 5 Postkarten
- 4 Puzzels (compleet) in gebruikte staat en dozen zijn beschadigd voor de kwaliteit van puzzels kijk zeker naar foto's.
- kleine boekje: waar hoort de uil (gebruikssporen).
- Boek: Groot Fabeltjesboek (gebruikssporen).
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Foto’s maken deel uit van de omschrijving.
bezichtigen en/of afhalen kan van maandag tot zaterdag enkel op afspraak! (graag via mail verwittigen welke dag je komt of wat je wilt bezichtigen aub!)
€ 31.53 door WK op 09/10/2021 - 15:27:39
€ 30.02 door Lissette op 06/10/2021 - 19:58:04
€ 25.20 door Frietie op 05/10/2021 - 22:10:17
€ 24.00 door Obi49 op 04/10/2021 - 07:30:01
€ 23.00 door Timmus op 04/10/2021 - 07:30:01
€ 21.00 door Obi49 op 04/10/2021 - 07:29:56
€ 20.00 door Timmus op 04/10/2021 - 07:29:56
€ 17.85 door Obi49 op 04/10/2021 - 07:29:52
€ 17.00 door Timmus op 04/10/2021 - 07:29:52
€ 15.44 door Obi49 op 04/10/2021 - 07:29:47
€ 14.70 door Timmus op 04/10/2021 - 07:29:47
€ 14.00 door Obi49 op 03/10/2021 - 01:45:42
€ 3.15 door Timmus op 02/10/2021 - 15:37:55
€ 3.00 door Remco1216 op 02/10/2021 - 15:05:33