Gewonnen door homesound
Lot elpees en singles van Will Tura:
- 20 singles: hopeloos, Alle dagen kerstmis, De computer, Oh oh Madonna, Donna Carmela, Er is een plaats in mijn armen, Disco, Iedereen heeft iemand nodig, Helena, Hij had alles en ik niets, Arme Joe, Hello goodbye, Verboden dromen, Aan mijn darling, Een huisje in Montmartre, Help me, Goodbye Elvis, Horen zien en zwijgen, Viva el amor, Angelina
- 9 full elpees: Will Tura No7, No8, No9, Will Tura story, Tura 82, Ik zing alleen voor jou, Will Tura Quality sound series, Will Tura's eerste hits, 25 jaar will Tura
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Adres: De Kringwinkel Ateljee, Pijndersstraat 52 in Gent.Wil je dit lot van dichtbij bekijken? Dat kan op donderdagen tussen 14u en 16u.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 80.00 door geert352 op 03/07/2022 - 19:23:54
€ 63.00 door homesound op 21/06/2022 - 10:34:02
€ 60.00 door geert352 op 21/06/2022 - 10:34:02
€ 55.16 door homesound op 21/06/2022 - 10:34:02
€ 50.00 door homesound op 17/06/2022 - 05:32:54
€ 47.62 door geert352 op 17/06/2022 - 05:32:54
€ 36.75 door homesound op 11/06/2022 - 13:26:33
€ 35.00 door geert352 op 11/06/2022 - 13:26:33
€ 2.63 door homesound op 11/06/2022 - 13:26:33
€ 2.50 door geert352 op 10/06/2022 - 05:23:54
€ 2.10 door Fabrizio op 08/06/2022 - 19:11:39