[ Afgelopen op: 10/01/2022 - 20:10 ]
Gewonnen door RafaelLouis
piek 25 cm - piek 18 cm - vogel 12 cm (beschadigd aan bekje) - 20 ballen afmetingen variërend tussen 4 en 11 cm
De versieringen hebben gebruikssporen.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Vertoont gebruikssporen.
Dit lot bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele.
Bezichtigen buiten de etalage gebeurt onder toezicht van een medewerker.
€ 35.50 door Boogschutter op 10/01/2022 - 19:22:17
€ 35.00 door ankeg op 10/01/2022 - 19:22:17
€ 30.00 door ankeg op 04/01/2022 - 10:22:38
€ 28.00 door Mier op 27/12/2021 - 23:30:08
€ 25.00 door ankeg op 27/12/2021 - 13:13:29
€ 23.21 door SV1984 op 27/12/2021 - 13:13:23
€ 23.00 door ankeg op 27/12/2021 - 13:13:23
€ 21.00 door SV1984 op 27/12/2021 - 13:13:16
€ 20.00 door ankeg op 27/12/2021 - 13:13:16
€ 14.70 door SV1984 op 18/12/2021 - 20:26:05
€ 14.00 door Erikaatje op 16/12/2021 - 15:01:32
€ 10.00 door evie76 op 16/12/2021 - 15:01:21
€ 10.00 door Erikaatje op 16/12/2021 - 15:01:21
€ 7.67 door evie76 op 16/12/2021 - 15:01:16
€ 7.30 door Erikaatje op 16/12/2021 - 15:01:16
€ 6.95 door evie76 op 16/12/2021 - 15:01:04
€ 6.62 door Erikaatje op 16/12/2021 - 15:01:04
€ 6.30 door evie76 op 16/12/2021 - 15:00:53
€ 6.00 door Erikaatje op 16/12/2021 - 15:00:53
€ 5.04 door evie76 op 16/12/2021 - 15:00:25
€ 4.80 door Erikaatje op 16/12/2021 - 15:00:25
€ 4.30 door evie76 op 12/12/2021 - 21:20:06
€ 4.00 door Karina1969 op 10/12/2021 - 23:40:53