Lopende veilingen

30 - 39 van 222 veilingen

Sorteren op

Porseleinen beeldje - Gerold Porzellan Bavaria

Zonder beschadigingen in zeer goede staat Wordt zorgvuldig verpakt bij verzending
Huidig bod: € 7,46
Bied nu! Doe een bod

verzameling van 80 oude postkaarten

Unieke verzameling van 80 oude postkaarten, waarval vele met handgeschreven boodschap. Kaarten met oude prachtige foto's van onder meer ...
Huidig bod: € 63,17
Bied nu! Doe een bod

Bronzen sierpotje met reliëf

Leuk Bronzen sierpotje van vreemde oorsprong met kenteken op onderkant. Reliëf dekseltje bestaande uit kikker en krab. Rondo...
Huidig bod: € 33,50
Bied nu! Doe een bod

14 KLM tegels

6 tegels in originele verpakking, 8 zonder. 1 x Regina Delft Blue 3. Basement and semi-basement houses 2 x C3 Fishing boat 1 x C5 H...
Huidig bod: € 7,29
Bied nu! Doe een bod

Dinky Toys set leger voertuigen

Set van 8 metalen legervoertuigen waaronder 1 helicopter Dinky toys Made In England Meccano LTD. - SEA King 16 cm lang - AEC A...
Huidig bod: € 22,50
Bied nu! Doe een bod

Original Odhner Calculator

Zware vintage ORIGINAL ODHNER Calculator Rekenmachine uit ca. 1950. Göteborg Zweden. Het werd in Kopenhagen verkocht door Odhner K&o...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage clips oorbellen zwart/wit 925

Mooi  lange clips oorbellen met 925 zilver clips Gewicht 15 gr, lengte 5.2 cm
Huidig bod: € 3,60
Bied nu! Doe een bod

925 Hangertje Zon

Mooi zilveren 925 hangertje zon, waarschijnlijk Mexicaans want er staat een stempel in 925 MEX 3,7 cm doorsnede - 6 gr  
Huidig bod: € 3,26
Bied nu! Doe een bod

925 ring met steen

Zilveren 925 ring met steen waarschijnlijk rozenquarts 1,5 cm doorsnede ring, 15 gr
Huidig bod: € 8,41
Bied nu! Doe een bod

Parels met zilveren sluiting

Mooie ketting van parels met 925 zilveren sluiting afgewerkt met steentjes Het geheel weegt 11 gr en is 40,5 cm lang
Huidig bod: € 7,54
Bied nu! Doe een bod
30 - 39 van 222 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account