Lopende veilingen

20 - 29 van 164 veilingen

Sorteren op

Burberry zonnebril etui hardcase (rechthoekig)

Merk: Burberry etui rechthoekig vorm made in Italy overtrokken met stof afm: 15,5x6x7
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

DELVAUX lederen portemonnee

Deze fijne lederen portemonnee van DELVAUX heeft 1 groot vak voor papiergeld en 2 kleine vakjes, 1 vak voor kleingeld met drukknop. kleur...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Theo eyewear zonnebril (Belgium)

Fantastische zonnebril, uniek ontwerk door Theo
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Kipling portemonnee

Een lederen portemonnee van Kipling. kleingeldvakje - kaartvakje - ID vak/Rijbewijsvak (flap) - 2 onderverdelingen voor briefjes afm 12 x...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Bikkembergs Zonnebrillenetui

Mooie Bikkembergs Zonnebril etui
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Ligne Roset salon Prao

Ligne Roset 2zit en salontafel model Prao - Zetel met afneembare zij- en rugkussens , armkussens met verstelbare kliksysteem &nbs...
Huidig bod: € 20,10
Bied nu! Doe een bod

LĂ©on Danchin litho

Jacht tafereel lithografie van Franse kunstenaar Léon Danchin (1887-1938) In houten kader met glas Gesigneerd en in druk: copyr...
Huidig bod: € 26,79
Bied nu! Doe een bod

vintage clutch bag

Jaren'70 Deliil handtas in vorm van magazine Grazia kaft beetje los aan zijkanten  , lichte vlekjes op satijnen binnenkant &n...
Huidig bod: € 5,32
Bied nu! Doe een bod

MAI 68 affiches – TCHOU, éditeur - Naslagwerk: affiches mei ’68

Prachtig naslagwerk met maar liefst 35 reproducties van de affiches van mei ’68, de revolutie. De Flower Power People onder ons zullen...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Oude slagerij weegschaal

  Leuk accessoire om je winkel mee te decoreren! De weegschaal is in gebruikte staat en is niet helemaal compleet. De weegschaal is ...
Huidig bod: € 17,99
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 164 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account