1 - 10 van 111 veilingen

vintage dressoir 1

Huidig bod: € 95,55

vintage kast 2

Huidig bod: € 132,42

Retro zetels

2 retro éénzitten in Chesterfield look Bordeaux-kleurige kunstleder Losse zitkussen met rits
Huidig bod: € 31,51

Jef Claerhout beeldje

Bronzen beeldje van Jef Claerhout ( tielt 1936- ) "Vuurgoudhaantje" benoemd en gesigneerd klein belletje binnenin
Huidig bod: € 210,10

antieke boterkarn in hout

Huidig bod: € 25,00

2 Demaret blikken dozen

Huidig bod: € 5,26

Art Deco plafondlamp

Prachtige Art Deco plafondlamp, luster in wit melkglas.
Huidig bod: € 83,49

Fraai versierd goudkleurig venetiaans masker met belletjes.

Afhaalpunt: Tienen. Fraai versierd goudkleurig venetiaans masker met belletjes.
Huidig bod: € 22,17

Dragon Portable Searchlight MK2 (Civiele Bescherming)

Huidig bod: € 15,75

Vintage spoorbaan trein BILLER BAHN UNIVERSAL

Huidig bod: € 30,90
1 - 10 van 111 veilingen