1 - 10 van 189 veilingen

Retro koffiemolen Armin Trösser

Huidig bod: € 2,60

Retro koffiemolen STAR

Huidig bod: € 1,60

Retro koffiemolen Rock Hard - in zeer goede staat

Huidig bod: € 2,10

Retro koffiemolen Rock Hard

Huidig bod: € 1,60

Set van 4 nagelkandelaars BMF

Huidig bod: € 52,50

Zwarte vaas - Song Lap Crystals

genaamtekend : OSC - Vietnam / Song Lap Crystals. dateert uit 1977 versierd met gekleurde geometrische figuren oa vissen, water, ed ..;
Huidig bod: € 22,50

2 hoed leesten

Huidig bod: € 67,20

Twee Afrikaanse beelden

Huidig bod: € 1,60

Katana - zwaard

Huidig bod: € 7,35

19de eeuwse reis/hutkoffer

Dateert uit de 19de eeuw Afgewerkt met lederen handvaten Vertoont gebruikssporen : zie foto's. Slotjes sluiten niet meer perfect
Huidig bod: € 50,00
1 - 10 van 189 veilingen