1 - 10 van 126 veilingen

Verzameling 12 vlinders

Huidig bod: € 64,00

antiek 2 oude miniatuur meubelen

Huidig bod: € 25,77

Kuifje tin tin figurine lotus

Nieuw staat  nog in doos hoogte 12cm
Huidig bod: € 11,55

Murano Italie 3 clown's

Alle 3 in perfecte staat   Afm van de grootste : H=22cm B=14cm
Huidig bod: € 63,10

antiek Houten snijwerk dronkaard

Prachtig werk zeer goede staat er staat een teken in gewerkt (moeilijk leesbaar) zie foto Afm:H=40cm B=12cm
Huidig bod: € 23,73

Vintage retro speelgoed paard

Vintage kinder speelgoed 3 rubbers ontbreken aan de wielen verder goede staat Afm:H=42cm B=27cm L=48cm
Huidig bod: € 1,60

antiek art-deco popje

oud popje binnenin uit stro heeft beschadigingen en ouderdomssporen Afm:H=40cm B=13cm
Huidig bod: € 14,18

Lichtblauwe Furby

Huidig bod: € 10,00

Decoratief paardenbeeld

Huidig bod: € 5,50

Grote wekker Tweety & Sylvester

Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 126 veilingen