Lopende veilingen

1 - 10 van 34 veilingen

Sorteren op

KH&S antieke vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) KH&S antieke kristallen vaas in perfecte staat! H: 22,5 cm.
Huidig bod: € 16,00
Bied nu! Doe een bod

MURANO vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) MURANO grote vaas in blauwe glas in perfecte staat! Made in Italy. H: 33 cm, B: 26 cm.
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Chinese vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Chinese vaas gemaakt uit aardewerk. De vaas is aan 2 zijden voorzien van een Chinees familietafereel. Hi...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Scheurig W_Germany vaas

Genummerd  282-25, op de onderzijde staat Foreign vermeld, wat betekent dat het model voor de export is gefabriceerd. Jaren’...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Vaas Royal Plazuid Gouda

Zeer grote jaren’50 Kapri decor Royal Plazuid Gouda Holland vaas. Prachtige vaas, in zeer goede staat. Getekend 226 Kapri royal Plazui...
Huidig bod: € 45,46
Bied nu! Doe een bod

Vintage kristallen vaas met zilveren hals

Vintage geslepen kristallen vaas met zilveren hals van 800 zilvergehalte. Vertoont gebruikssporen.
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

H.Becquet vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk van het merk H.Becquet. De vaas is voorzien van een blauwe vogel met hier ron...
Huidig bod: € 6,39
Bied nu! Doe een bod

Val St. Lambert vaasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaasje gemaakt uit kristal van het merk Val St. lambert. De vaas is gemaakt uit doorschijnend glas met e...
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Bronzen vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit brons. De vaas is voorzien van een handvat met decoratie aan elke zijde. Het geheel rus...
Huidig bod: € 7,35
Bied nu! Doe een bod

Societé Ceramique Maestricht vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas uit aardewerk van het merk Societé Ceramique Maestricht. Aan de voorzijde staat een afbeeldi...
Huidig bod: € 3,12
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 34 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account