Lopende veilingen

1 - 10 van 24 veilingen

Sorteren op

H.Becquet vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk van het merk H.Becquet. De vaas is over het gehele oppervlak voorzien van blo...
Huidig bod: € 5,79
Bied nu! Doe een bod

Sier Urnen

Paar sier urnen uit de 19de eeuw in de stijl van Louis XV, prachtig paar gemaakt uit marmer en vergulde onderdelen. Met afbeelding van mytho...
Huidig bod: € 189,10
Bied nu! Doe een bod

BOCH Kruik

Grote kruik BOCH La Louvière Belgium turqoise met gouden detail ca.1938. gebruikte staat
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Vintage Vaas/Kruik

 Vintage vaas, mooie keramische vaas uit de jaren ’60 Duitsland
Huidig bod: € 2,89
Bied nu! Doe een bod

Chinese vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Chinese vaas gemaakt uit aardewerk. Aan 1 zijde van de vaas staat een Chinees gezinstafereel, aan de and...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Aardewerk vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk. Centraal op de vaas staat een mand met bloemen als decoratie.
Huidig bod: € 6,54
Bied nu! Doe een bod

Guérin vaas

Geglazuurde keramieken bolvaas van Guérin Roger (1896 - 1954). Roger Guérin maakte in de jaren twintig en dertig deze fraaie v...
Huidig bod: € 57,90
Bied nu! Doe een bod

BOCH KERALUX Belgium vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) KERALUX BOCH FRERES BELGIUM oude vaas met een deksel in heel mooie staat! H:41cm.
Huidig bod: € 26,56
Bied nu! Doe een bod

Modieuze blauwe glazen vaas.

Afhaalpunt: Tienen. Modieuze blauwe glazen vaas. Vervaardigd door de firma "The East Asiatic Company" in Denemarken. Bezo...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Satsuma vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk van het merk Satsuma. De vaas is aan 2 zijden versierd met een tafereel met C...
Huidig bod: € 3,68
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 24 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account