1 - 10 van 0 veilingen

Polaroid Land Camera 600 met flits.

Afhaalpunt: Tienen. Polaroid Land Instant Camera met autofocus en ingebouwde flits. Vervaardigd in Frankrijk in 1982.
Huidig bod: € 6,06

Vintage "octopus"

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Vintage prespapier “octopus” in volle glas in heel goede staat! H:13cm. D: 9cm.
Huidig bod: € 23,23

schoenen gemerkt Nicky Vankets

Huidig bod: € 10,00

Racebaan road racing set

Huidig bod: € 1,00

Vintage Kuipzetel

Huidig bod: € 60,77

Jacques - Automobiel wereld 1966

In zeer mooie staat compleet
Huidig bod: € 1,60

Salvador Dali Jaarplanner 2001

Huidig bod: € 1,00

retro nylon hanglamp

Huidig bod: € 1,70

Boek: Histoire de Belgique - V. Clobert (1911)

Huidig bod: € 1,17

Citroën Maserati SW Majorette, ECH. 1/65

Speelgoedauto Citroën Maserati SW Majorette Made in France, ECH.1/65
Huidig bod: € 10,50
1 - 10 van 0 veilingen