1 - 10 van 0 veilingen

Vier vintage trollen van o.a. RUSS

Huidig bod: € 1,60

Houten schommelpaard in vintage stijl

Schommelpaard in vintage stijl gemaakt. In goede staat
Huidig bod: € 61,29

Suske & Wiske Kiinderhorloge

Afhaalpunt Tienen Een kinderhorloge van Suske & Wiske. Voor de allerkleinsten of voor de echte verzamelaar! Bandje is in leder
Huidig bod: € 5,00

Minnie Mouse - houten beeld

Houten beeld van Minnie Mouse In goede staat, wel wat slijtage bv. aan de hand (zie foto)
Huidig bod: € 17,74

LĂ©on Danchin litho

Huidig bod: € 50,00

Kristal Gral vaas jaren '60

Prachtige  retro (1960's) mond geblazen Kristal vaas. Kleur rookglas. Handmade in Germany, merk Gral. In perfecte staat. Mooi design.
Huidig bod: € 8,00

Afrikaans masker

Prachtig afgewerkt Afrikaans masker Materiaal: zacht en licht hout (vermoedelijk afkomstig van een fruitboomsoort)
Huidig bod: € 1,00

Set van 5 kristallen glazen met donkerroos motief.

Huidig bod: € 7,35

Gouden ring

Huidig bod: € 26,51

Set van 2 abstracte beeldjes met marmerachtig uitzicht.

Huidig bod: € 2,50
1 - 10 van 0 veilingen