Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

3 zwaluwbeelden

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 3 beelden van zwaluwen gemaakt uit aardewerk. Elk beeld heeft een andere afmeting. Het grootste beeld...
Huidig bod: € 6,32
Bied nu! Doe een bod

John Lennon LP Shaved Fish 1972

Binnen hoesje beschadigd aan onderkant De buitenhoes is los aan beide kanten. De plaat zelf is in goede staat;
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Stoel stijl Thonet

Prachtige stoel met gebogen werk in de stijl van Michael Thonet, vermoedelijk 18e of 19e eeuws Gesigneerd onderaan de stoel (gedeeltelijk...
Huidig bod: € 44,22
Bied nu! Doe een bod

Dinky 104 Spectrum Pursuit Vehicle

Uit tv serie Captain Scarlet Auteur Wommes Waggel Wanneer je bovenaan op de grijze hendel drukt, komt er een mannetje in een stoel uit...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Waechtersbach soepkom

Vintage Waechtersbach grote soepkom in de vorm van een koffietas. Periode is jaren ’80. Zeer leuke retro look en te gebruiken voor bij...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Jungle Book pluche figuurtjes

Set van vijf pluche (vilten) figuren uit de Disney film Jungle Book, uit 1966. Gebruikte staat.
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

2 dozen natuurstenen

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) 2 verzamel dozen met natuurstenen en mineralen in goede staat, volledig. Zie foto’s. B: 30cm, L:2...
Huidig bod: € 53,11
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen hond

Porseleinen Hond, Duitse scheper. Geen markeringen, enkel vanonder 1968 (jaartal) en 6105 (nummer) geschreven. Goede staat.  
Huidig bod: € 4,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage Ronson Varaflame

Vintage Ronson varaflame aansteker met prachtige presentatiedoos. Originele echte ‘made in England’ Ronson aansteker. Heeft buit...
Huidig bod: € 29,42
Bied nu! Doe een bod

Sarreguemines schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schotel gemaakt uit aardewerk van het merk Sarreguemines. De schotel is centraal voorzien van een histor...
Huidig bod: € 2,73
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account