1 - 10 van 7 veilingen

Wandspiegel

Huidig bod: € 10,50

Vintage fotokader/spiegel

Oude spiegel met geïntegreerde fotokaders. Zeer mooi stuk. Vertoont gebruikssporen.
Huidig bod: € 3,50

retro juwelen en tasjes

Huidig bod: € 262,50

Spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Spiegel met hier op een afbeelding van een auto. De spiegel heeft een matte rand rond het geheel.
Huidig bod: € 1,60

Martin's pale ale reclamespiegel

Huidig bod: € 26,25

Prachtige Sier Spiegel

Huidig bod: € 100,00

vintage Spiegel

Mooie Make-up spiegel met holle en bolle kant, geschatte periode rond 1930. Vertoont gebruikssporen.
Huidig bod: € 18,70
1 - 10 van 7 veilingen