Ets Aquatint Albert Cambeen

Einddatum:10-07-2018 om 20:10
10-07-2018 20:10

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 10,50

Ets-aquatint. 1/5 in bruine tint, zelf afgedrukt op zerkallpapier 340g door Albert Cambeen. Titel: Herinneringen aan een betovering 1998. In een fijne natuurkleur houten kader van vier centimeter breed, achter glas.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: H46cm x B63cm x D2cm.

€ 10,50 door ibelle31 op 13-06-2018 om 07:01:40
€ 10,00 door CADANS op 13-06-2018 om 07:01:40
€ 9,45 door ibelle31 op 13-06-2018 om 07:01:26
€ 9,00 door CADANS op 13-06-2018 om 07:01:26
€ 8,40 door ibelle31 op 13-06-2018 om 07:01:12