Abstract werk, gesigneerd en genummerd 12/60

Einddatum:09-07-2018 om 21:35
09-07-2018 21:35

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 11,50

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

De kunstenaar heeft zijn/haar handtekening geplaatst in het midden samen met de nummer van het werk 12/30.

De afmetingen van de passe partout (binnenkant) zijn: lengte 70,5 cm, breedte 60 cm.

De afmetingen van de kader (buitenkant) zijn: lengte 60 cm, breedte 46 cm.

De handtekening is onleesbaar, waardoor wij geen info over dit werkje konden terugvinden. Bovenop het werk zijn penseelstreken in reliëf te zien. Het lijkt dus een druk te zijn waar achteraf met de hand nog zaken aan zijn toegevoegd.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44 53 93.

€ 11,50 door Didato op 07-06-2018 om 22:37:38
€ 10,51 door Paultje op 07-06-2018 om 21:08:44