Oude schoolkaart

Einddatum:09-07-2018 om 21:30
09-07-2018 21:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 12,00

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

De kaart is gemaakt door Louis André, een Franse historicus.

De kaart is schaal 1:3.000.000.

De kaart heeft zichtbare beschadigingen en vlekken maar toch is de kaart nog in een redelijke staat. Er hangt een touw aan de houten "steunen" bovenaan de kaart. Op de achterkant zijn ook de ouderdomsvlekken aanwezig.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op  het nummer 052/44 53 93.