Boek, Victor Hugo Notre-Dame de Paris, 1861, 1e editie, Franstalig

Einddatum:09-07-2018 om 21:10
09-07-2018 21:10

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 8,41

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

Het Franstalige boek is gedrukt is Parijs, het is de eerste editie van 1861;

Er zijn 319 pagina's.

De kaft is beschadigd, het boek bevat ouderdomsvlekken.

Vooraan is een pagina uitgescheurd, achteraan kleven de laatste pagina's niet volledig aan elkaar.

Vanaf pagina 302 is er bovenaan een roze vlek zichtbaar, deze vlek valt echt op vanaf pagina 305.

Achteraan bevindt zich de inhoudstafel.

De lengte is 18 cm, de breedte is 12 cm, de dikte is ongeveer 3,5 cm.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen en/of inkijken buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44 53 93.

€ 8,41 door Vestra op 18-06-2018 om 19:58:43
€ 8,00 door cjurioso op 11-06-2018 om 18:54:31