Lithografie femme à l'échelle - Albert Ferro

Einddatum:05-07-2018 om 19:40
05-07-2018 19:40

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 31,51

Ovale lithografie van Albert Ferro, gesigneerd en genummerd met potlood 194/380

afmetingen: 29x38, kader 55x44

Dit product kan enkel afgehaald worden.

Dit schilderij is te bezichtigen in de Kunstetalage van De Kringwinkel Heverlee.
De verkoop van de andere kunstwerken die hier niet aangeboden worden gaat door op 7 juli 2018, u kan dan eveneens uw gewonnen object afhalen.

€ 31,51 door N C op 12-06-2018 om 00:47:15