Lithografie femme aux oiseaux - Albert Ferro

Einddatum:05-07-2018 om 19:30
05-07-2018 19:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 33,10

Mooie art-deco lithografie van een vrouw met vogels door Albert Ferro.

Deze is genummerd 140/   en gesigneerd met potlood.

afmetingen: 29x38 ovaal , 55x44 kader

Dit product kan enkel afgehaald worden.

Dit schilderij is te bezichtigen in de Kunstetalage van De Kringwinkel Heverlee.
De verkoop van de andere kunstwerken die hier niet aangeboden worden gaat door op 7 juli 2018, u kan dan eveneens uw gewonnen object afhalen.

€ 33,10 door N C op 12-06-2018 om 00:48:37
€ 31,51 door Maggie M. op 10-06-2018 om 00:02:15