Prachtige porseleinen dekschaal

Einddatum:10-07-2018 om 19:30
10-07-2018 19:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 42,29

Elegante schaal met deksel voor al je snuisterijen. Handgeschilderd met zeer fijn en kleurrijk bloemendecor. Onderaan gestempeld; tevens heeft zowel de schaal als het deksel een nummer 387 (?). De pot zit in een bronskleurig onderstel met “leeuwenpootjes”. Het deksel heeft ook een bronskleurig handvat. Zie foto’s voor meer details.

Afmeting: +/- 21 x 16,50 x 11,50 cm

Materiaal: porselein, brons (?)

In zeer goede staat.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen (ook niet voor boeken). Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 42,29 door Susu.shosho op 22-06-2018 om 17:03:48
€ 40,26 door Jean-Marc op 17-06-2018 om 17:18:45
€ 31,66 door ROBBY27 op 13-06-2018 om 16:23:09
€ 23,10 door bridged op 10-06-2018 om 00:06:43
€ 21,16 door Kgl op 10-06-2018 om 00:05:56