Livre D'Or 1924, Gesigneerd Vakantie Fotoboek door Albert I, Leopold III en Astrid

Einddatum:01-07-2018 om 20:00
01-07-2018 20:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 60,89

Livre D'Or 1924 , Vakantie Fotoboek van een vermoedelijk adelijke familie gesigneerd door Koning Albert I, Leopold II  en Astrid de Belgique.  Op de rug van het boek staat 1924 vermeld maar de reisfoto's dateren van 1937 tot 1940.  Albert I stierf in 1934 door een val van een rots  en Astrid (Küssnacht) sterft in 1935 door een verkeersongeval. Toch is dit een bijzonder boek met wellicht authentieke kenmerken en signaturen.

Het boek bevat foto's van vakanties in de Ardennen, Elzas, Lotharringen

Vertoont gebruikssporen

Lengte 34 cm
Hoogte 4 cm
Breedte 22.5 cm

€ 60,89 door vervloet op 16-06-2018 om 09:12:29
€ 57,47 door huys rudi op 16-06-2018 om 09:12:05
€ 54,73 door vervloet op 16-06-2018 om 09:12:05
€ 52,11 door huys rudi op 16-06-2018 om 09:11:52
€ 49,63 door vervloet op 16-06-2018 om 09:11:52