antiek oude barometer temperatuurmeter en hygrometer

Einddatum:27-06-2018 om 19:00
27-06-2018 19:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 5,83

prachtige antiek stuk in topstaat nergens beschadigingen

fijn hout snijwerk

Afm:H=55cm B=21cm

€ 5,83 door DEDJU op 17-06-2018 om 17:23:45
€ 5,25 door bridged op 16-06-2018 om 01:20:49
€ 1,18 door hakke op 16-06-2018 om 01:20:27
€ 1,12 door bridged op 16-06-2018 om 01:20:27
€ 1,05 door hakke op 15-06-2018 om 12:49:19