Twee vazen in opaline turquoise

Einddatum:25-06-2018 om 21:10
25-06-2018 21:10

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 9,46

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

De hoogte van de kleine vaas is 16,5 cm. Het gewicht bedraagt 600 g.

De hoogte van de grote vaas is 24,5 cm. Het gewicht bedraagt 970 g.

Bovenaan de grote vaas zijn er twee heel kleine beschadigingen (er is een foto van genomen, het kan zijn dat dit niet duidelijk is).

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwnkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op het telefoonnummer 052/44 53 93.

€ 9,46 door Ko-Ok op 06-06-2018 om 15:24:37
€ 9,00 door Daniël op 31-05-2018 om 10:07:12