Antieke 19de eeuwse Kristallen Vaas op Zilveren Voet (1885 Nederland)

Afgelopen op 19-06-2018 om 20:30

Winnend bod: € 60,83

Zeer oud antiek vaasje in kristal op zilveren voet. 1 kleine scherf aan de bovenrand van de bloemvormige kelk. Op de voet staan 4 zilverstempels, waaronder de eerste met 2 letters waarbij hoogstwaarschijnlijk een H. De tweede stempel is een leeuw met cijfer 2. De derde is mogelijks een Minerva, en de vierde stempel is een duidelijke gotische A. Onderaan staat de vermelding op een briefje "Nederland, poincons de 1814 jusqu'au 1953". Zilver tweede gehalte, leeuw, 1885.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: kader H30cm x D11cm.

€ 60,83 door bridged op 18-06-2018 om 22:30:12
€ 57,92 door liesbet m op 18-06-2018 om 20:26:43
€ 55,15 door koop1312 op 12-06-2018 om 21:42:54
€ 52,51 door liesbet m op 04-06-2018 om 11:50:17
€ 50,00 door werner1958 op 04-06-2018 om 11:50:07