Vintage voorraaddozen van D.B.P. – oranje deksel – 6 stuks

Einddatum:19-06-2018 om 19:40
19-06-2018 19:40

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 5,78

Nostalgie van Belgische makelij! In 1935 starten Louis De Brucker en Francis Pluym hun bedrijf onder de naam De Brucker & Pluym bvba, kortweg D.B.P.

De set bestaat uit drie kleine en drie grote voorraaddozen met “venster”.

Alle dozen zijn in gebruikte vintagestaat, hier en daar kleine beschadiging. Zie foto’s voor meer details.

TIP: momenteel staat er nog een set met olijfgroene deksels te veil op deze site, onder Kringwinkel Vlaamse Ardennen. Waag je kans en ga voor de twee sets.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen. Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 5,78 door patoch op 18-06-2018 om 14:33:52
€ 5,50 door Krienne op 18-06-2018 om 14:33:51
€ 4,73 door patoch op 18-06-2018 om 13:56:23
€ 4,20 door Krienne op 30-05-2018 om 21:26:09
€ 3,90 door Frederikcharle op 30-05-2018 om 21:25:22