originele Litho's van Brussel gemaakt door Mathy Engelen, genummerd en gesigneerd in Limited edition.

Afgelopen op 16-04-2018 om 19:00

Winnend bod: € 43,05

De litho's zijn verzameld in een map. Het zijn 14 kunstwerken van Brussel op hard papier. Allemaal genummerd en gesigneerd. 539/1000

o.a. Het Atonium, Europees Parlement, Hallepoort, St. Michielskathedraal, Toone Theater, De Kunstberg, Serres van het kasteel van Laken, Brussels, Stadhuis, St; Niklaaskerk, de grote markt, Koninklijk paleis, Martelarenplein en Paleis der Naties.

€ 43,05 door roelean op 16-04-2018 om 15:35:10
€ 37,33 door sterres op 15-04-2018 om 21:39:42
€ 34,57 door Nesnarf op 12-04-2018 om 22:52:55
€ 29,98 door roelean op 12-04-2018 om 19:55:45
€ 22,17 door Nesnarf op 12-04-2018 om 14:16:10