kinderfiets/paard , jaren '50

Einddatum:22-04-2018 om 20:50
22-04-2018 20:50

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 21,10

Vintage hobbelpaard op wielen. Wanneer je vooruit rijdt, hobbelt het paard echt.

Oorsprong onbekend

Vertoont gebruikssporen maar heeft een leuke vintage staat. Heeft een leuke decoratieve uitstraling

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 21,10 door Apennootje op 02-04-2018 om 15:55:53
€ 20,00 door irislangen op 02-04-2018 om 15:55:39
€ 20,00 door Apennootje op 02-04-2018 om 15:55:39
€ 15,25 door irislangen op 28-03-2018 om 21:49:53
€ 14,51 door stoffel1980 op 28-03-2018 om 21:48:59