Kader: La mode Illustrée – 1873 N°31

Afgelopen op 17-04-2018 om 19:00

Winnend bod: € 8,33

Mooie decoratieve zwarte kader met gouden binnenkader dat een voorstelling van de kledingstijl geeft uit 1873, de Belle Epoque periode,  genummerd met 31. In het kader zijn er 2 feestelijke dames te zien, 1 met een rood/wit gewaad en de andere met een blauw gewaad. De gedetailleerde kledij is gemaakt met prachtige stofjes, terwijl de rest van het tafereel getekend/gdrukt is. Gesigneerd met Gilquin, anp. Paris. ; uitgebracht door Bureaux du Journal 56 r Jacob Paris ; Toilettes de Mme Fladry.43. rue Richer.

TIP: momenteel staat er nog een ander exemplaar te veil op deze site onder Kringwinkel Vlaamse Ardennen. Waag je kans!

Afmetingen: hoogte 44 cm, breedte 34 cm, diepte 5cm

Conditie: zeer mooie staat

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen. Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

€ 8,33 door RIK 34 op 17-04-2018 om 18:55:56
€ 7,92 door maerien op 17-04-2018 om 18:00:59
€ 7,53 door Saad.nasr1962 op 12-04-2018 om 20:06:56
€ 5,25 door Bella62 op 12-04-2018 om 20:06:26
€ 5,00 door Saad.nasr1962 op 12-04-2018 om 20:06:26