beker Juliana en Bernhard

Einddatum:11-03-2018 om 20:20
11-03-2018 20:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 2,99

Beker in aardewerk met foto van Juliana en Bernhard , waarschijnlijk ter gelegenheid van hun verloving op 8 september 1936

Vertoont lichte gebruikssporen

gemerkt met leeuwtje van Regout Maastricht

Hoogte 10.5 cm
Diameter 7 cm

€ 2,99 door Bous op 13-02-2018 om 12:38:31
€ 2,85 door Jesma op 13-02-2018 om 12:38:30
€ 1,60 door Bous op 10-02-2018 om 10:57:13