beker Juliana en Bernhard

Afgelopen op 11-03-2018 om 20:20

Winnend bod: € 11,04

Beker in aardewerk met foto van Juliana en Bernhard , waarschijnlijk ter gelegenheid van hun verloving op 8 september 1936

Vertoont lichte gebruikssporen

gemerkt met leeuwtje van Regout Maastricht

€ 11,04 door ingridpaulussen op 11-03-2018 om 20:19:56
€ 10,51 door Alexander Nuijten op 11-03-2018 om 20:17:19
€ 10,00 door Bous op 11-03-2018 om 20:17:06
€ 9,94 door Alexander Nuijten op 11-03-2018 om 20:17:06
€ 9,45 door Bous op 11-03-2018 om 07:55:11