oud herbarium

Afgelopen op 13-03-2018 om 20:25

Winnend bod: € 55,15

Een oud herbarium met binnenin een groot aantal gedroogde bloemen en planten. Bij de meeste is de Latijnse naam met de hand erbij geschreven. Ook 26 recentere bladen met  gedroogde planten, hun naam, familie datum en plaats van herkomst eveneens vermeld. De losse map waar de bladen in zitten heeft ook een meerwaarde omdat het een oude spijskaart is met reclame uit de jaren '50.  Het boek vertoont zware gebruikssporen en is door de leeftijd in minder goede staat en deels vergeeld. Ook de rugkaft is verdwenen. Maar toch heeft het een unieke uitstraling en is het een bron aan informatie.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen:
boek: HxBxD: 4x21x17cm
bladen:HxB:36x27 cm

€ 55,15 door bosduif op 13-03-2018 om 20:24:41
€ 52,51 door clorisse op 08-03-2018 om 07:52:55
€ 50,00 door pieterdj op 08-03-2018 om 07:52:44
€ 49,62 door clorisse op 08-03-2018 om 07:52:44
€ 47,24 door pieterdj op 08-03-2018 om 07:52:32