oud herbarium

Einddatum:13-03-2018 om 20:25
13-03-2018 20:25

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 15,75

Een oud herbarium met binnenin een groot aantal gedroogde bloemen en planten. Bij de meeste is de Latijnse naam met de hand erbij geschreven. Ook 26 recentere bladen met  gedroogde planten, hun naam, familie datum en plaats van herkomst eveneens vermeld. De losse map waar de bladen in zitten heeft ook een meerwaarde omdat het een oude spijskaart is met reclame uit de jaren '50.  Het boek vertoont zware gebruikssporen en is door de leeftijd in minder goede staat en deels vergeeld. Ook de rugkaft is verdwenen. Maar toch heeft het een unieke uitstraling en is het een bron aan informatie.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen:
boek: HxBxD: 4x21x17cm
bladen:HxB:36x27 cm

€ 15,75 door Picalillyo op 18-02-2018 om 14:27:00
€ 12,50 door Burt op 16-02-2018 om 18:45:54
€ 10,51 door Alexander Nuijten op 16-02-2018 om 12:04:09
€ 10,00 door Burt op 16-02-2018 om 12:03:53
€ 9,94 door Alexander Nuijten op 16-02-2018 om 12:03:53