Antiquaraat: Missale Romanum

Afgelopen op 06-03-2018 om 19:20

Winnend bod: € 261,64

Prachtige aanvulling van je antiquaraat! Groot missaal in het Latijn met talrijke zwart/wit en kleurrijke gravures, goudsnede, gebonden in leer, met leeslint.

Carolus Gustavus Walravens (1841 – 1915) was bisschop van het bisdom Doornik van 1897 tot aan zijn overlijden in 1915.

Dit boek is nog in zeer goede staat, enkele kleine beschadigingen, zoals bruine vlekken of scheuren op en aan de schutsbladen. Opmerking: er zijn twee afzonderlijke papiertjes in het boek bevestigd met een speld (zie foto’s).

Afmeting: +/- 24 x 33 x 6 cm

Zie foto’s voor meer details.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen. Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

€ 261,64 door ncloeten op 06-03-2018 om 19:18:20
€ 249,18 door ludem01 op 06-03-2018 om 19:18:19
€ 237,30 door ncloeten op 06-03-2018 om 19:17:24
€ 226,00 door ludem01 op 06-03-2018 om 19:17:24
€ 211,05 door ncloeten op 06-03-2018 om 19:16:37