Antiquaraat: Missale Romanum

Einddatum:06-03-2018 om 19:20
06-03-2018 19:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 22,63

Prachtige aanvulling van je antiquaraat! Groot missaal in het Latijn met talrijke zwart/wit en kleurrijke gravures, goudsnede, gebonden in leer, met leeslint.

Carolus Gustavus Walravens (1841 – 1915) was bisschop van het bisdom Doornik van 1897 tot aan zijn overlijden in 1915.

Dit boek is nog in zeer goede staat, enkele kleine beschadigingen, zoals bruine vlekken of scheuren op en aan de schutsbladen. Opmerking: er zijn twee afzonderlijke papiertjes in het boek bevestigd met een speld (zie foto’s).

Afmeting: +/- 24 x 33 x 6 cm

Zie foto’s voor meer details.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen. Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 22,63 door LaraLara op 17-02-2018 om 08:43:27
€ 21,54 door koop1312 op 10-02-2018 om 22:42:45
€ 20,50 door kevg70 op 09-02-2018 om 19:13:20
€ 10,51 door iscapi op 07-02-2018 om 11:27:06
€ 10,00 door ncloeten op 07-02-2018 om 11:26:51