Schilderij met flessen, gesigneerd

Afgelopen op 05-03-2018 om 21:00

Winnend bod: € 11,55

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

De (onleesbare) signatuur van de artiest staat in de rechterbenedenhoek van het kunstwerk. Naast de signatuur staat het jaartal '67.

De lengte is 47,5 cm, de breedte is 40,5 cm. Het gewicht bedraagt ongeveer 1 kg.

Op de achterkant kleeft een sticker met vermoedelijk de oorspronkelijke prijs.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel van Zele. Bezichtigen buiten de etalage is mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44.53.93.

€ 11,55 door Diedert op 05-03-2018 om 14:45:52
€ 10,44 door beauty op 05-03-2018 om 13:56:07
€ 9,94 door Diedert op 05-03-2018 om 13:56:06
€ 9,45 door beauty op 01-03-2018 om 01:06:17
€ 6,78 door kringart op 01-03-2018 om 01:06:00