Schilderij met flessen, gesigneerd

Einddatum:05-03-2018 om 21:00
05-03-2018 21:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 5,55

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

De (onleesbare) signatuur van de artiest staat in de rechterbenedenhoek van het kunstwerk. Naast de signatuur staat het jaartal '67.

De lengte is 47,5 cm, de breedte is 40,5 cm. Het gewicht bedraagt ongeveer 1 kg.

Op de achterkant kleeft een sticker met vermoedelijk de oorspronkelijke prijs.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel van Zele. Bezichtigen buiten de etalage is mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44.53.93.

€ 5,55 door kringart op 09-02-2018 om 10:13:41
€ 5,26 door mono8370 op 02-02-2018 om 13:38:58