gekleurde litho - J. Hardy oplage 67/310

Afgelopen op 18-02-2018 om 19:05

Winnend bod: € 111,93

Elegantie met een pauw genummerd met potlood en gesigneerd met potlood.

67/310    J. Hardy

afmetingen zijn ovaal  31x41 , kader 54,5x65 cm

- staat niet in de vitrine van De Kringwinkel Heverlee, enkel te bezichtigen op afspraak -

€ 111,93 door Anggelo2012 op 18-02-2018 om 19:04:50
€ 64,05 door Laiaden op 18-02-2018 om 19:03:59
€ 60,83 door paardje op 18-02-2018 om 18:48:39
€ 57,92 door pelle op 18-02-2018 om 18:00:21
€ 55,15 door paardje op 10-02-2018 om 19:06:33