gekleurde litho - J. Hardy oplage 262/310

Afgelopen op 18-02-2018 om 19:00

Winnend bod: € 123,42

Elegantie met een duif - gesigneerd met potlood en genummerd met potlood.

262/310 J. Hardy

Copyright by Galerie Lutelia 51 Bd Raspaet Paris  Imp Ad Valetre

afmetingen: 31x42,5 cm ovaal, kader 54x64 cm

-dit staat niet in de vitrine van De Kringwinkel Heverlee, enkel bezichtingen op afspraak-

€ 123,42 door Anggelo2012 op 18-02-2018 om 19:00:01
€ 117,54 door Laiaden op 18-02-2018 om 19:00:00
€ 111,93 door Anggelo2012 op 18-02-2018 om 18:59:48
€ 64,05 door Laiaden op 18-02-2018 om 18:58:58
€ 60,83 door paardje op 18-02-2018 om 18:47:03