Antiek Frans snuisterdoosje / sieradenkistje

Afgelopen op 27-02-2018 om 20:15

Winnend bod: € 36,75

  • Antiek Frans snuisterdoosje in verguld messing
  • Souvenir de Lourdes
  • Dateert uit de periode 1900-1940
  • Mooie vintage staat, kleine gebruikssporen
  • Gewatteerd stoffen interieur en glazen vensters vertonen wat gebruikssporen (zie foto's)

€ 36,75 door suel op 27-02-2018 om 17:23:49
€ 31,51 door damieke op 19-02-2018 om 11:17:15
€ 30,00 door suel op 19-02-2018 om 11:16:53
€ 30,00 door damieke op 19-02-2018 om 11:16:53
€ 23,29 door suel op 14-02-2018 om 19:42:45