Antiek Frans snuisterdoosje / sieradenkistje

Einddatum:27-02-2018 om 20:15
27-02-2018 20:15

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 31,51

  • Antiek Frans snuisterdoosje in verguld messing
  • Souvenir de Lourdes
  • Dateert uit de periode 1900-1940
  • Mooie vintage staat, kleine gebruikssporen
  • Gewatteerd stoffen interieur en glazen vensters vertonen wat gebruikssporen (zie foto's)

Lengte 7.5 cm
Hoogte 6 cm
Breedte 5.5 cm

€ 31,51 door damieke op 19-02-2018 om 11:17:15
€ 30,00 door suel op 19-02-2018 om 11:16:53
€ 30,00 door damieke op 19-02-2018 om 11:16:53
€ 23,29 door suel op 14-02-2018 om 19:42:45
€ 22,17 door jola436 op 06-02-2018 om 22:00:50