Dekselpot, Gouda stijl, Bergen, jaren '20

Afgelopen op 18-02-2018 om 11:01

Winnend bod: € 27,58

Dekselpot in Gouda stijl , Fabrique en Belgique

Gemerkt C.M. Bergen = Céramique Montoise

Decornummer D.156,  signatuur ontwerp onbekend

Vertoont weinig of geen gebruikssporen

€ 27,58 door lennerd op 15-02-2018 om 22:39:36
€ 26,26 door MM6 op 14-02-2018 om 16:49:03
€ 25,00 door gert op 14-02-2018 om 01:23:40
€ 24,85 door Jesma op 14-02-2018 om 01:23:40
€ 21,00 door gert op 12-02-2018 om 16:43:44