Amphora stijl vaasje, jaren 70

Afgelopen op 18-02-2018 om 20:20

Winnend bod: € 57,75

Kleine siervaas in keramiek

stijl Amphora, niet gemerkt

vertoont weinig of geen gebruikssporen

€ 57,75 door kringdude op 18-02-2018 om 20:19:54
€ 47,25 door Blondie1964 op 18-02-2018 om 19:03:18
€ 32,29 door belform op 15-02-2018 om 16:33:19
€ 30,75 door schattie op 15-02-2018 om 16:33:19
€ 29,27 door belform op 15-02-2018 om 16:32:57