Boch Keramis vaas, art deco

Afgelopen op 04-02-2018 om 20:20

Winnend bod: € 210,00

Meerkleurig decor met florale motieven, geel en rood met ivoorkleurige achtergrond, gecraqueleerde glazuur

Ontwerp Charles Catteau voor Boch, La Louvière

Boch Keramis  met decornummer D.2762 en 1264

Vertoont weinig of geen gebruikssporen

€ 210,00 door werner1958 op 25-01-2018 om 15:56:49
€ 192,75 door Donder 1000 op 25-01-2018 om 15:52:14
€ 183,57 door werner1958 op 25-01-2018 om 15:52:14
€ 174,81 door Donder 1000 op 25-01-2018 om 15:51:53
€ 166,49 door werner1958 op 25-01-2018 om 15:51:53