Boch Keramis vaas, art deco

Einddatum:04-02-2018 om 20:20
04-02-2018 20:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 147,14

Meerkleurig decor met florale motieven, geel en rood met ivoorkleurige achtergrond, gecraqueleerde glazuur

Ontwerp Charles Catteau voor Boch, La Louvière

Boch Keramis  met decornummer D.2762 en 1264

Vertoont weinig of geen gebruikssporen

Hoogte 24 cm
Breedte 15 cm

€ 147,14 door luipaardgekko op 08-01-2018 om 23:27:42
€ 140,13 door Julvdk op 08-01-2018 om 23:27:42
€ 133,45 door luipaardgekko op 08-01-2018 om 23:27:16
€ 127,09 door Julvdk op 08-01-2018 om 23:27:16
€ 105,68 door luipaardgekko op 06-01-2018 om 23:35:27