VAL-SAINT-LAMBERT vaas rood

Einddatum:24-01-2018 om 19:30
24-01-2018 19:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 24,54

Prachtige vaas Val-Saint-Lambert

zeer goede staat

Gesigneerd

Afm:H=16cm  B=14cm

€ 24,54 door Wouters maria op 17-01-2018 om 03:21:57
€ 23,36 door beauty op 17-01-2018 om 01:30:08
€ 22,24 door Wouters maria op 15-01-2018 om 01:23:56
€ 20,22 door vic op 15-01-2018 om 01:20:54
€ 20,18 door Wouters maria op 15-01-2018 om 01:20:54