VAL-SAINT-LAMBERT vaas rood

Afgelopen op 24-01-2018 om 19:30

Winnend bod: € 75,00

Prachtige vaas Val-Saint-Lambert

zeer goede staat

Gesigneerd

Afm:H=16cm  B=14cm

€ 74,99 door Lievengentaur op 24-01-2018 om 19:30:12
€ 75,00 door Helserge op 24-01-2018 om 19:29:57
€ 66,94 door Helserge op 24-01-2018 om 19:29:39
€ 63,75 door werner1958 op 24-01-2018 om 19:29:10
€ 60,70 door wael op 24-01-2018 om 19:28:42