VAL-SAINT-LAMBERT vaas blauw

Einddatum:24-01-2018 om 19:10
24-01-2018 19:10

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 26,58

Prachtige Val-Saint-Lambert vaas blauw

Gesigneerd

zeer goede staat

H=26cm B=21cm

Zwaar

€ 26,58 door beauty op 17-01-2018 om 01:27:49
€ 25,30 door wael op 17-01-2018 om 01:27:33
€ 24,51 door beauty op 17-01-2018 om 01:27:33
€ 23,33 door wael op 17-01-2018 om 00:56:18
€ 21,00 door vic op 13-01-2018 om 19:39:56