Vintage retro 1958 Litho steendruk 3 kleuren gesigneerd

Einddatum:17-01-2018 om 19:20
17-01-2018 19:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 82,51

prachtig werk,

steendruk 3 kleuren

6/6

1958

gesigneerd maar kan de kunstenaar handteking niet lezen

mischien is er iemand die het herkent

afm:89x79

alleen ophalen

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 82,51 door rudeboy op 15-01-2018 om 21:30:58
€ 78,57 door kuertenjp op 15-01-2018 om 21:30:44
€ 78,57 door rudeboy op 15-01-2018 om 21:30:43
€ 72,26 door kuertenjp op 15-01-2018 om 18:30:55
€ 52,51 door Mbright op 15-01-2018 om 16:19:12