Vintage retro 1958 Litho steendruk 3 kleuren gesigneerd

Afgelopen op 17-01-2018 om 19:20

Winnend bod: € 286,77

Prachtig getekend steendruk in 3 kleuren van Maurits Verbist. De kuntschilder en tekenaar wordt soms wel eens beschouwd als de laatste Vlaamse Expressionist.

6/6

1958

afm:89x79

alleen ophalen

€ 286,77 door thomo99 op 17-01-2018 om 19:19:36
€ 273,10 door Wieken op 17-01-2018 om 19:18:56
€ 260,00 door thomo99 op 17-01-2018 om 19:18:37
€ 231,54 door Wieken op 17-01-2018 om 19:18:30
€ 220,51 door tijl op 17-01-2018 om 19:18:30