Vintage retro N.V.SPHINX Petrus Regout & C° Maastright Holland

Afgelopen op 17-01-2018 om 19:00

Winnend bod: € 56,54

mooie koffie service

waaronder

één koffie pot-suikerpot-melkpot

10 tassen met onderbord

en één bordje

in algemeen mooie staat

het ouderdomssporen en gebruikssporen

kleine beschadiging aan koffiepot onderaan en oon lichte beschadigigen aan een paar tassen (zie foto's)

Alleen ophalen

€ 56,54 door Paashaas123 op 17-01-2018 om 18:59:53
€ 53,85 door Jesma op 17-01-2018 om 18:59:52
€ 32,39 door Paashaas123 op 17-01-2018 om 10:53:06
€ 30,85 door Jesma op 17-01-2018 om 10:53:06
€ 27,14 door Paashaas123 op 07-01-2018 om 10:50:57