Set van 3 schalen Pasabahce

Afgelopen op 16-01-2018 om 20:20

Winnend bod: € 16,60

3 bordeaux schalen met signatuur Pasabahce. 2 serveerschalen en 1 schaal met deksel. Alles in bordeaux plaqué glas, versierd met vergulde rand.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: ronde schaal diam21,5cm x H9cm - ovalen schaal B21cm x D11cm - schaal met deksel diam14cm x H13,5cm.

€ 16,60 door Wouters maria op 14-01-2018 om 18:53:37
€ 14,33 door Nathalie1976 op 14-01-2018 om 18:52:56
€ 13,65 door Wouters maria op 14-01-2018 om 18:52:55
€ 12,99 door Nathalie1976 op 14-01-2018 om 18:52:41
€ 12,37 door Wouters maria op 14-01-2018 om 18:52:41