set modelbouw Porsche 959 & Porsche 911

Afgelopen op 14-01-2018 om 21:45

Winnend bod: € 27,58

Twee dozen met Porsche plastieken schaalmodellen om zelf te bouwen. Beide dozen zijn compleet. Stickervellen zijn intact en bruikbaar.

- Porsche 911 Carrera Cabrio: Revell model 07245 uit 1983, schaal 1/25, Revell niveau 3.
--naar achteren geklapt vouwdak, gedetailleerde binnenuitrusting met dashbord, uitgedrukte vloerkuip en wielophanging, gedetailleerde 6 cylinder boxermotor, beweegbare motorkap, Porsche sportvelgen, twee buitenspiegels
--geen lijm of verf inbegrepen. De kit is volledig nieuw en onbegonnen. Zie foto's 2 en 3 voor details

-Porsche 959 : Tamiya model uit 1987 in schaal 1/24
--Zeer gedetailleerd model met volledige motordetails, gedetailleerd bodemaanzicht, waarheidsgetrouwe ophanging en interieur, voorwielen kunnen sturen.
-- geen lijm of verf inbegrepen. De kit is compleet en is ooit al opgestart. Enkele stukken zijn al geschilderd volgens de instructies. Alle onderdelen zitten nog in de rasters. Niets ontbreekt of is beschadigd. Zie foto's 4 en verder voor details.

Te bezichtigen in de Kringwinkel te Schoten

Wordt zorgvuldig verpakt bij verzending.

€ 27,58 door vindhethier op 12-01-2018 om 14:46:44
€ 26,26 door Soapy op 23-12-2017 om 08:37:17
€ 25,00 door vindhethier op 23-12-2017 om 08:37:04
€ 24,65 door Soapy op 23-12-2017 om 08:37:03
€ 23,47 door vindhethier op 23-12-2017 om 08:36:41